تبلیغات
فروش الکترونیک - خانه رؤیایی و بی نظیر بیل گیتس را دیده اید؟!
فروش الکترونیک
کسب و کار خود را به روز کنید

برای ثروتمندترین مرد ایالات متحده آمریکا و صاحب بزرگترین شرکت رایانه ای دنیا داشتن خانه ای با به روزترین تکنولوژی دور از انتظار نیست.

خانه رؤیایی بیل گیتس

برای ثروتمندترین مرد ایالات متحده آمریکا و صاحب بزرگترین شرکت رایانه ای دنیا داشتن خانه ای با به روزترین تکنولوژی دور از انتظار نیست.

ارزش خالص ثروت بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین مرد ایالات‌متحده ۷۸/۹ میلیارد دلار برآورد شده است و برای شخصی با این ثروت هنگفت، داشتن خانه‌ای بسیار غیرمعمول و گران‌قیمت دور از انتظار نیست.

برای ساخت عمارت بیل گیتس در املاک شخصی او واقع در شهر مدینای ایالت واشنگتن ۶۳ میلیون دلار هزینه و ۷ سال زمان صرف شده است.

 خانه رؤیایی بیل گیتس


 خانه‌ی بیل گیتس که با الهام گرفتن از عمارت خیالی شخصیت اصلی فیلم "همشهری کین" زانادو ۲ نامیده می‌شود، با ۶۱۳۲ مترمربع وسعت و انبوهی از جلوه‌های فناوری مدرن، عمارتی خیال‌انگیز و بسیار بزرگ است که آشنایی با ویژگی‌های غیرقابل‌باور و عجیب آن برای هر مخاطبی جذاب است.

 قیمت فعلی این عمارت ۱۲۳ میلیون دلار است

 خانه رؤیایی بیل گیتس

به گزارش اداره عمومی ارزیابی شهرستان کینگ، در سال جاری میلادی ارزش ملک بیل گیتس در شهر مدینا ۱۲۳/۵۴ میلیون دلار برآورد شده است. بیل گیتس در سال ۱۹۸۸ این ملک را به قیمت ۲ میلیون دلار خریداری کرد ولی در حال حاضر سالانه حدود ۱ میلیون دلار برای آن مالیات می‌دهد.

در ساخت عمارت از ۱۱۸۰ مترمکعب الوار استفاده شده است

 خانه رؤیایی بیل گیتس

عمارت بیل گیتس توسط ۳۰۰ کارگر ساختمانی ساخته شد که ۱۰۰ نفر از آن‌ها تکنیسین برق بودند. چوب استفاده‌شده در عمارت، صنوبر داگلاس ۵۰۰ ساله است.

 نور و دمای عمارت به کمک حسگرهای الکترونیکی پیشرفته، مطابق میل مهمان‌ها تنظیم می‌شوند

 خانه رؤیایی بیل گیتس


مهمان‌های بیل گیتس در بدو ورود یک پین مخصوص برقراری ارتباط با حسگرهای نصب‌شده در سرتاسر عمارت دریافت می‌کنند که با ثبت حرارت و شدت نور موردنظر خود در آن، با جابه‌جا شدن در عمارت شرایط محل حضور آن‌ها بر اساس تنظیمات پین تغییر می‌کند. همین‌طور به کمک اسپیکرهای تعبیه‌شده در پشت دیوارها، هنگام رفتن از اتاقی به اتاق دیگر موسیقی موردعلاقه‌ی مهمان به‌نوعی او را تعقیب می‌کند.

عمارت بیل گیتس با استفاده از وضعیت طبیعی محل، از اتلاف گرما جلوگیری می‌کند

خانه رؤیایی بیل گیتس

زانادو ۲ یک عمارت "زمین پناه" است. خانه‌هایی که با این تکنیک معماری ساخته می‌شوند با بهره‌گیری از عوارض زمین و سایر مشخصات طبیعی محل، اتلاف گرما را به حداقل می‌رسانند.

نقاشی‌های روی دیوارهای عمارت با لمس یک دکمه تغییر می‌کنند

 خانه رؤیایی بیل گیتس

دیوارهای عمارت بیل گیتس با صفحه‌نمایش‌هایی به ارزش ۸۰ هزار دلار پوشیده شده‌اند و هر بیننده‌ای بنا به سلیقه‌ی خود می‌تواند آثار هنری ذخیره‌شده در یک دستگاه ۱۵۰ هزار دلاری را برای قرار گرفتن بر روی این نمایشگرها انتخاب کند.

استخر عمارت به یک سیستم پخش موسیقی در زیر آب مجهز است

خانه رؤیایی بیل گیتس

استخر ۱۸ متری عمارت بیل گیتس در ساختمانی مستقل با زیربنای ۳۶۲ مترمربع قرار دارد. شناگران می‌توانند از داخل استخر به کمک یک تونل شیشه‌ای زیرآبی به تراس خارج ساختمان بروند.

عمارت بیل گیتس دارای یک اتاق ترامبولین با ارتفاع ۶ متر است

 سالن‌های ورزشی عمارت درمجموع ۲۳۳ متر وسعت دارند و دارای امکاناتی مثل سونای خشک و بخار، رختکن‌های زنانه و مردانه مجزا هستند. ابعاد ترامبولین مشخص نیست ولی می‌توان تمرین و جست‌وخیز کردن روی آن را جایگزین هیجان‌انگیز و مفرحی برای سایر امکانات ورزشی عمارت تصور کرد.

عمارت دارای یک سالن پذیرایی وسیع با گنجایش ۲۰۰ مهمان است

در سالن پذیرایی ۲۱۴ مترمربعی عمارت، می‌توان از ۱۵۰ نفر در مهمانی شام یا ۲۰۰ نفر در مجالسی که مهمان‌ها نیازی به نشستن ندارند، پذیرایی کرد. یک شومینه‌ی هیزمی از جنس سنگ‌آهک با عرض ۱/۸ متر و یک مانیتور ۶/۷ متری نیز در دو طرف سالن به چشم می‌خورند.

عمارت بیل گیتس ۲۴ سرویس بهداشتی دارد

با توجه به ظرفیت ۲۰۰ نفری سالن پذیرایی عمارت، وجود تعداد زیادی سرویس بهداشتی اجتناب‌ناپذیر است.

این عمارت ۶ آشپزخانه دارد

آشپزخانه‌های عمارت در قسمت‌های مختلف واقع شده‌اند تا کارکنان بتوانند در همه جای عمارت به‌سرعت از مهمان‌ها پذیرایی کنند.

 یکی از کتاب‌های خطی کتابخانه‌ی عظیم بیل گیتس، ۳۰ میلیون دلار ارزش دارد

 خانه رؤیایی بیل گیتس

کتابخانه ۱۹۵ مترمربعی عمارت، سقف گنبدی و دو قفسه‌ی مخفی کتاب دارد. بر روی سقف کتابخانه، نقل‌قولی از کتاب «گتسبی بزرگ» حک شده است به این مضمون:

او راه درازی برای رسیدن به این چمن آبی (صفتی که گتسبی برای عمارتش به کار می‌برد-کنایه‌ی استادانه‌ی نویسنده که به توانایی گتسبی در وارونه جلوه دادن واقعیت و همزمان افسردگی و تنهایی او اشاره دارد) طی کرده بود و بی‌گمان رؤیاهایش به حدی دست‌یافتنی به نظر می‌رسیدند که نرسیدن به آن‌ها غیرممکن بود.

 یکی از باارزش‌ترین کتاب‌های این کتابخانه، نسخه‌ی خطی لستر با دستخط لئوناردو داوینچی در قرن ۱۶ است که گیتس آن را در سال ۱۹۹۴ به قیمت ۳۰/۸ میلیون دلار خریداری کرد.

 عمارت بیل گیتس یک سینمای خانگی با ظرفیت ۲۰ نفر دارد

سینمای خانگی بیل گیتس با سبک هنری آرت دکو طراحی شده و دارای صندلی‌های دسته‌دار با روکش مخمل درجه‌یک، نیمکت‌های راحت و حتی ماشین پاپ کورن است

خانه‌ای قدیمی واقع در ملک، دست‌نخورده و به‌صورت شناور روی آب جابجا شد

 خانه رؤیایی بیل گیتس

هنگام ساخت عمارت به‌منظور ایجاد فضای کافی برای زمین تنیس، زمین گلف و اسکله‌ی اختصاصی، کارگرها یک کلبه‌ی ۸۵ مترمربعی را به کمک شناورهای بزرگ دست‌نخورده از محل ساخت‌وساز خارج کردند.

مهمانخانه‌ی عمارت مانند ساختمان اصلی به آخرین فناوری‌های روز مجهز است

 خانه رؤیایی بیل گیتس

به نقل از یو اس نیوز، مهمانخانه‌ی ۱۷۷ مترمربعی عمارت، اولین ساختمانی بود که کامل شد و همه‌ی فناوری‌های موردنظر برای ساختمان اصلی، ابتدا به‌صورت آزمایشی در مهمانخانه که دارای اتاق‌خواب و سرویس اختصاصی است، به کار گرفته شدند. بیل گیتس کتاب «راه پیش رو» را در این ساختمان نوشت.

گاراژهای عمارت در مجموع برای نگهداری ۲۳ خودرو فضا دارند

در عمارت بیل گیتس چندین گاراژ در مکان‌های مختلف به چشم می‌خورد که جالب‌ترین آن‌ها گاراژ زیرزمینی ساخته‌شده از بتن و فولاد ضدزنگ است و برای پارک ۱۰ خودرو فضای کافی دارد. بعضی از قسمت‌های بتنی این گاراژ عمدا شکسته شده‌اند تا به آن ظاهری خشن و متناسب با سبک معماری ساختارشکن بدهند.

درخت موردعلاقه‌ی بیل گیتس در این عمارت تحت نظارت ۲۴ ساعته است

یک درخت افرای ۴۰ ساله که در کنار مسیر ماشین روی عمارت قرار دارد، به شدن موردتوجه بیل گیتس است. این درخت به‌صورت مداوم تحت نظارت کامپیوتری است و به‌محض اینکه خاک اطراف آن کمی خشک می‌شود، سیستم آبیاری خودکار درخت شروع به کار می‌کند.

در این عمارت یک رودخانه‌ی مصنوعی مملو از ماهی وجود دارد

خانه رؤیایی بیل گیتس

برای جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی ناشی از تأثیر دیوارهای عمارت بر جریان طبیعی آب‌های سطحی، یک رود و یک پای رود مصنوعی در داخل ملک احداث‌شده که پر از ماهی سالمون و قزل‌آلای دریایی است.

ماسه‌های خلیج اختصاصی عمارت از سواحل دریای کارائیب تأمین می‌شوند

 خانه رؤیایی بیل گیتس

هرساله برای تأمین ماسه‌ی ساحل دریاچه‌ی بیل گیتس، مقادیر زیادی ماسه از کشور جزیره‌ای کوچک در دریای کارائیب به نام سنت لوسیا به‌وسیله‌ی شناورهای بزرگ به این محل حمل می‌شود.

شخصی برای یک بازدید ساده از این عمارت، ۳۵ هزار دلار هزینه کرده است

خانه رؤیایی بیل گیتس

هرساله در یک حراجی برگزارشده توسط مایکروسافت، کارکنان محصولات یا خدمات خاصی را به مزایده می‌گذارند و مبلغ دریافتی را به فعالیت‌های خیریه‌ی شرکت اختصاص می‌دهند. بیل گیتس بارها در این حراج، تور اختصاصی زانادو ۲ را به مزایده گذاشته است که در یکی از این دفعات، قیمت پیشنهادی تا ۳۵ هزار دلار افزایش پیدا کرد و نهایتا یکی از کارکنان مایکروسافت برنده‌ی مزایده شد.

نوع مطلب : موفقیت، خلاقیت، 
برچسب ها : مهارت در کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار الکترونیک، موفقیت، خلاقیت، بیل گیتس،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 21 بهمن 1394 :: نویسنده : پوریا ذاکری
چهارشنبه 5 مهر 1396 05:51 ق.ظ
WOW just what I was searching for. Came
here by searching for Where are the femur tibia and
fibula?
دوشنبه 12 تیر 1396 03:53 ب.ظ
What's up i am kavin, its my first occasion to
commenting anywhere, when i read this post i thought i could
also create comment due to this sensible piece of writing.
پنجشنبه 1 تیر 1396 10:08 ب.ظ
As the admin of this web site is working, no question very shortly it will be
well-known, due to its feature contents.
شنبه 30 اردیبهشت 1396 11:16 ق.ظ
That is a really good tip especially to those fresh to the blogosphere.
Brief but very precise info… Appreciate your sharing this
one. A must read post!
پنجشنبه 24 فروردین 1396 11:06 ب.ظ
Excellent site you have got here.. It's hard to
find high-quality writing like yours these days. I seriously appreciate individuals like you!
Take care!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


لینکد این
آمار بازدید
آمار بازدید
درباره وبلاگ


با سلام خدمت تمامی کاربران محترم وبلاگ فروش و کسب و کار الکترونیک
ما در این وبلاگ تمامی سعی و همت خود را به کار گرفته و به جمع آوری مطالبی راجع به زندگی نامه مدیران موفق _ مهارت های زندگی _ مهارت هایی برای پیشرفت شغلی و...پرداخته ایم.
با امید اینکه مطالب این وبلاگ برای شما مفید واقع شود.

مدیر وبلاگ : پوریا ذاکری
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ابزار سئو

Meta Tag Analyzer